След като стартира  Хелс Китчън стана ясно че в него

...
След като стартира  Хелс Китчън стана ясно че в него
Коментари Харесай

Кухнята на Ада заприлича на сапунен сериал

След като стартира  Хелс Китчън стана ясно че в него ще готвят Клавдия и Асен от Берковица. Двамата се оказаха изненадващо майка и наследник.

Във визитката те се показаха като Асен Маджаров на 43, професионален готвач от 12 г, завърнал се скоро от Дания, където работил. А майка се показа като Клавдия Ангелова на 63, която работила в Гърция, като готвач, а след това и шеф  ресторант.

Още на старта на предаването двамата се изправиха пред предизвикателство. Номинираната Клавдия трябваше да води кухнята на старите на първата резервация. Но не й се получи. А Асен като неин наследник се опита да я  насърчи и да й вдъхне кураж.



Социалната мрежа обаче не одобри еднообразно тяхното държание. Зрителите разясняват неуспеха на мама  и споделят, че нейния проблем се състои в това, че не е привикнала някой да й споделя какво да прави. На тези години ината е по-голям и рецензиите се одобряват мъчно. Те са безапелационни, че Клавдия би трябвало да спре да се паникьосва, с цел да продължи напред, другояче началник Ангелов ще й покаже вратата.



Други пък нарекоха Асен мамино момченце, макар сериозната му възраст и казвт, че с майка като нея в никакъв случай няма да се ожени и ще си остане остарял ерген. И прибавят, че такава свекърва никоя жена няма да търпи.

И считат, че Хелс Китчън след първия епизод им наподобява на турска сапунка, с ред  сополи и сълзи за мама от мъж на 43, а е и доста тъпо.
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР